Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 140 TL, minderli oturma grubu temizliği 180 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Bebekler İçin Halı Temizliği ve Önemi

Bebeğiniz varsa ve artık emeklemeye ya da yürümeye başlayıp rahatça halınızın üzerinde hareket edebildiği zamanlarındaysa halınızın temizliği çok ama çok önemlidir. Çünkü bebekler yaklaşık yirmi aylık olana kadar oyuncaklarını ya da ortada buldukları her hangi bir şeyi tanıyabilmek için hep ağızlarına sokarlar hatta yutabilirler yani sizin çok dikkat etmeniz gereken bir dönemdir. Çocuğunuzun sağlığı için de halınızın temizliğine özen göstermeniz gerekir.

Halınızda Neler Var?

Halınızı temiz görmek istiyorsanız Eryaman halı yıkama ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Yani Eryaman halı yıkama halınızda bulunan sadece gözle görebildiğiniz kir ve pislikleri temizlemekle kalmaz zaten o durum ne sizin için ne de çocuğunuz için hiç steril olmayacaktır. Halınızın üzerinde sizin göremediğiniz mikroskopik ve minimal canlılar yaşamaktadır. Bu canlılar hastalık yapma özelliğine sahip yani sizin özellikle de bebeğinizin sağlığına zarar veren patojen yapıdaki mikro-organizmalardır.

Nasıl Daha Sağlıklı Bir Yıkama Olur?

Halınız üzerindeki patojen mikroorganizmalardan kurtulmak istiyorsanız özellikle kullanılan ya da kullandığınız temizlik ilacının içerisindeki kimyasalları incelemeniz gerekir. Halınızın derininde ve içlerinde yaşayan bu canlılar çok zor şartlarda yaşayabilme özelliğine sahiptirler ve bu nedenledir ki onlardan kurtulmak çok da kolay değildir. Halınızın, bebeğiniz için bu kadar tehdit oluşturuyor olması halı temizliği ve yıkamanın ne kadar önemli olduğunu gayet açık bir şekilde göstermektedir.

Bir önceki yazımız olan Halı Yıkamada Garanti başlıklı makalemizde Garantili Halı Yıkama Hizmeti - Sincan ve Sincan Halı Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

03 Mayıs 2017
709 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button
Değerli müşterimiz, temizlik ekiplerimiz maske, eldiven ve galoş kullanarak çalışmakta olup sizlerin de sağlığı için çalışma ortamında bulunmamanızı rica ederiz.
close