Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 150 TL, minderli oturma grubu temizliği 200 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Bizim İçin Hijyenin Önemi ?

Evlerimizin her köşesinde bulunan halılarımızın hijyen ve temizliği acaba bizim için ne kadar önemlidir? Özellikle eski zamanlardan kalma halılarımız bizim için bu konu da ne kadar önemliyse evlerimiz de kullandığımız halılarımızın hijyeni ve temizliği de bizim için o kadar önemli olmak zorundadır. Çünkü dışarıdan aldığımız hastalıkların çok büyük bir yüzdesi bize ev veya bu tarz ortamlardan bulaşmaktadır. Bu ortamlarda da mevcut olan halı aralarında ki mikroorganizmalar ile sağlığımız tehlikeye girmektedir.

Bu tehlikeleri her ne kadar elle yapılan yıkamalar ile geçirmeye çalışsak da bu zor olacaktır. Çünkü bu organizmalar basit bir şekil de temizlenebilecek organizmalardan değildir. Sadece profesyonel şekilde yapılan halı yıkamalar ile çıkarmak mümkün olacaktır. Profesyonel halı yıkama son zamanlar da kendini ne kadar çok azaltsa da özellikle Ankara halı yıkama bölgesinde kendisini yeterince kanıtlamış şehirlerin başında gelmektedir. Ankara bölgesin de Etimesgut halı yıkama, Sincan halı yıkama ve Eryaman halı yıkama servislerimiz ile hizmetinizdeyiz.

İnternet sitemizde yer alan “Servis Talep Formu“nu doldurarak hizmet verdiğimiz Etimesgut, Eryaman ve Sincan bölgelerine ücretsiz olarak servis talep edebilirsiniz.

08 Mart 2017
689 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button
Değerli müşterimiz, temizlik ekiplerimiz maske, eldiven ve galoş kullanarak çalışmakta olup sizlerin de sağlığı için çalışma ortamında bulunmamanızı rica ederiz.
close