Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 150 TL, minderli oturma grubu temizliği 200 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Çamaşırları Koltuklara Sererek Kurutmayın

Çamaşırları evin içinde kurutmanın sağlık açısından bir takım sorunlara neden olmasının yanı sıra koltuklara sererek kurutmanın da zararları vardır. Kaplan Koltuk Yıkama olarak bu yazıyı sizler için hazırladık.

İlk önce sağlık açısından ele alacak olursak; çamaşır makinesinden yeni çıkmış ıslak çamaşırları evde radyatör peteklerinde ya da askılarda kurutmak ev içerisindeki nem oranını yükselteceği için küf, mite ve bazı mikroorganizmaları harekete geçirir ve çoğalmalarına neden olur. Bunlar da çeşitli hastalıklara neden olmaktadır.

İkinci olarak ıslak çamaşırlar koltuklarınıza geri dönüşü olmayan zararlar verebilir. Çamaşır askınızda yer kalmadığı durumlarda ıslak çamaşırları oturma grubunuzun üzerine sererseniz koltuklarınızda küf oluşumuna neden olursunuz. Bu durumu sürekli tekrarlamanız durumunda koltuklarınız küf lekesiyle kaplanır ve aileniz için de tehlikeli bir durum oluşturur. Ayrıca küf lekelerini çıkarmaya çalışmanız da işe yaramayacaktır. Ağacın kökleri gibi derinlere işleyen küfler için ne biz koltuk yıkama makineleriyle birşey yapabiliriz ne de siz elle silerek temizleyebilirsiniz.Çamaşırlarınızı dışarı asmanız ya da kurutma makinesinde kurutmanız durumunda bu sorunlarla karşılaşmayacağınız için Kaplan Koltuk Yıkama olarak bu iki yöntemi tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Ankara Buharlı Koltuk Yıkama başlıklı makalemizde Buharlı Koltuk Yıkama - 0312 244 01 40 ve Koltuk Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

18 Temmuz 2020
78 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button
Değerli müşterimiz, temizlik ekiplerimiz maske, eldiven ve galoş kullanarak çalışmakta olup sizlerin de sağlığı için çalışma ortamında bulunmamanızı rica ederiz.
close