Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7-8 Kişilik oturma grubu temizliği 130 TL yerine 110 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Etimesgut Buharlı Koltuk Yıkama

Etimesgut Buharlı Koltuk Yıkama yazısında firmamız ve koltuk yıkama hizmetimizle ilgili bilgiler vereceğiz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veren firmamız, 2012 yılından günümüze Etimesgut bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Ev temizliği, ofis temizliği, kaba inşaat temizliği, apartman ve site temizliği alanlarında faaliyet gösteren firmamız ayrıca adresinizde buharlı koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

Buharlı Koltuk Yıkamada Etimesgut’ta Hizmetinizdeyiz!

Etimesgut’ta yer alan aşağıdaki mahalle ve semtlerde hizmet vermekteyiz.
30 Ağustos Mahallesi, Ahi Mesut Mahallesi, Alsancak Mahallesi, Altay Mahallesi, Aşağıyurtçu Mahallesi, Atakent Mahallesi, Ayyıldız Mahallesi, Bağlıca Mahallesi, Bahçekapı Mahallesi, Balıkuyumcu Mahallesi, Elvan Mahallesi, Erler Mahallesi, Eryaman Mahallesi, Etiler Mahallesi, Fatih Sultan Mahallesi, Fevziye Mahallesi, Göksu Mahallesi, Güzelkent Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Oğuzlar Mahallesi, Piyade Mahallesi, Süvari Mahallesi, Şehit Osman Avcı Mahallesi, Şehitali Mahallesi, Şeker Mahallesi, Şeyh Şamil Mahallesi, Topçu Mahallesi, Tunahan Mahallesi, Yapracık Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Yukarıyurtçu Mahallesi.

Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti Detayları

Temizlik sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, buharlı koltuk yıkama hizmetinde en kaliteli ekipmanları ve temizleyici maddeleri kullanmaktadır.

Koltukları Nasıl Temizliyoruz?

Temizleyici solüsyonu döşemeye püskürterek uyguluyoruz ve solüsyonun döşemeye nüfuz etmesi için kısa bir süre bekliyoruz. Bu işlemle beraber koltuk yüzeyindeki tüm lekeler ve kirler ortaya çıkıyor. Buharlı koltuk yıkama makinesi ile yüksek sıcaklık ve basınçtaki buharı uyguluyoruz ve eş zamanlı olarak yüksek vakum gücüne sahip makineyle solüsyonu çekiyoruz. Buhar gücünün lekeleri çıkarmada yetersiz kalması durumunda özel polisaj fırçasıyla lekeli bölgeleri fırçalayarak temizliğe devam ediyoruz. Temizlik işlemi sonunda döşemeleriniz mayt, bakteri ve mikroplardan arındırılıyor.

Etimesgut buharlı koltuk yıkama hizmetinde kullandığımız temizlik maddeleri, yurtdışına ihraç edilen en kaliteli markaların ürünleridir. ERA 111 Koltuk döşeme temizleyici, Wieberr döşeme temizleyicileri kullanıyoruz. Ayrıca buharlı koltuk yıkama makinesinin gücü ile bakterileri %99,99 oranında yok ediyoruz. Kullandığımız temizleyiciler, kuruduktan sonra koltuklarınıza parlaklık kazandırarak ekstra etki gösterir.

Etimesgut’ta Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti

Firmamız Kaplan Temizlik Hizmetleri‘nin merkezi İstanbul Yolu üzerinde yer alan Gersan Sanayi Sitesi’ndedir. Merkezimize en yakın olan Etimesgut bölgesinde de hizmet vermekteyiz. Buharlı Koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak isterseniz 0312 244 01 40 ya da 0534 842 06 09 numaralı telefonlardan randevu alabilir. Online Servis Talep Formu‘nu kullanabilirsiniz.
Etimesgut Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti

Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti Fiyat Listesi – Güncel

CİNSFİYATKAMPANYALI FİYAT
Oturma Grubu (7 Kişilik)130 TL110 TL
Oturma Grubu (Minderli)150 TL140 TL
Çekyat60 TL50 TL
Kanepe50 TL40 TL
Köşe Takımı120 TL100 TL
Salon Köşe Takımı130 - 150 TL120 TL
Yatak (Çift Kişilik)85 TL75 TL
Yatak (Tek Kişilk)60 TL50 TL
Berjer20 TL15 TL
Sandalye (Oturum)7TL5 TL
Sandalye (Oturum-Sırt )9 TL7 TL
Otomobil Koltuğu (Adresinizde - 5 Kişilik)120 TL100 TL

Buharlı Koltuk Yıkama Hizmetimize Ait Videolar


Bir önceki yazımız olan Sinema Koltuğu Yıkama başlıklı makalemizde Ankara'da Sinema Koltuğu Yıkama, Sinema Koltuğu Temizleme ve Sinema Koltukları Yıkatma hakkında bilgiler verilmektedir.

25 Temmuz 2018
73 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?