Referansın Kadar Kazan Kampanyası
Referans olarak önerdiğiniz her müşteri için 5 TL sistemimizdeki hesabınıza eklenecektir. Örneğin; sizin referans olduğunuz 5 müşteri için 5 x 5 = 25 TL sistemimizde bulunan müşteri hesabınıza bakiye olarak eklenecektir. Bir sonraki hizmetinizde kazanmış olduğunuz miktar kadar indirim uygulanacaktır.
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Kaplan Halı Yıkama 2012 yılından bu yana Sincan, Etimesgut, Eryaman, Elvankent, Bağlıca ve Batıkent bölgelerinde faaliyet göstermektedir. Konusunda uzman personeliyle makine halıları ve el halıları olmak üzere tüm halı çeşitlerinin yıkanmasında, yorgan battaniye koltukların temizliği ve hijyenik hale getirilmesinde Ankara halkının beğenisini kazanmış bir firmadır. Ücretsiz servis imkanı ile adresinizden alınan halılarınız profesyonel ekibimiz tarafından yapılan yıkama işlemi sonrası en kısa sürede teslim edilmektedir.

Kaplan Halı Yıkama, profesyonel hizmet anlayışını ve ekipmanlarını sürekli olarak geliştirmektedir.  Müşteri odaklı çalışan firmamızda insan sağlığında zararlı olmayan temizlik ürünleri tercih edilmektedir. Hijyenik koşullarda yıkanan halıları kısa sürede teslim ederek müşterilerimizin beğenini kazanmıştır. Müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşler ve teşekkürle işimize daha iyi sarılarak en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Yüzde yüz güvene dayalı ve insan ilişkilerine son derece önem veren bir firma olarak daha titiz, hijyenik ve müşteri odaklı olarak çalışmaktayız.

Geleneksel yöntemlerden uzak ekipmanlarımız ile daha modern hale getirilen fabrikamız, halılara zarar vermeden çıkması zor olan lekelerin üstesinden gelerek garantili yıkama işlemi yapmaktadır.

Firmamız ilk kurulduğu günden bu yana inovasyon ve Ar-Ge’ye önem vererek, sürekli gelişmeye açık sorumluluk bilincinde çalışmaktadır. Buna bağlı olarak 2017 yılından itibaren halı yıkama sektöründeki firmasına teknolojik ekipmanları dahil ederek yenilenen yüzü ile müşterilerimizin hizmetinde bulunmaya devam etmektedir.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri odaklı ve kaliteli,
Dürüst ve güvenilir,
Çevreye saygılı ve duyarlı,

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hizmet verdiğimiz sektördeki en iyi çözümlerle; insan ilişkilerine dayalı, güvenilir, gelişmeye açık bir politika izlemek,

VİZYONUMUZ

Kalite standartlarımızı sürekli geliştirerek yıkama halı sektöründe fark oluşturmak ve Ankara bölgesinin en iyisi olmak,

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizden aldığımız enerji ile üstün kalitede en iyi hizmeti vermek.