Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 150 TL, minderli oturma grubu temizliği 200 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Halı Yıkama

Anasayfa » Halı Yıkama

Halı Yıkama

Geçici olarak halı yıkama hizmeti vermemekteyiz. Koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak isterseniz buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz ya da 0312 244 01 40 numaralı telefonla görüşebilirsiniz.

Evlerin dekorasyonunda en önemli yer tutan eşyalardan birisi halılar olmaktadır. Evlerin olmazsa olmazı halılardır. Herkesin evinde mutlaka halı vardır. Şimdilerde ise renk renk ve binlerce çeşitlerden oluşan halı modelleri ortaya çıkmıştır. Halı modellerinin değişmesiyle birlikte bu halıların dayanma ve kirlenme süreleri de değişmeye başlamıştır. Bazı halıların temizlenmesi oldukça zor olabilmektedir.

Şimdi ise sizleri düşünen kolayca halılarınızı yıkayarak teslim eden kaplanhaliyikama.com sitesi hazırlanmıştır. Kaplan halı yıkama sizleri yıllardır zorlayan bir işten kurtarmaktadır. Eskiden yaz ayları gelince ev hanımlarının tek derdi evdeki halıları yıkmak olmaktaydı. Üstelik bu onlarca kilo ağırlığındaki halılar ıslanınca daha ağır bir hale gelmekteydi. Üstelik uzun süre yıkama için uğraşırken bel ağrıları da peşinizi bırakmazdı. Şimdi ise halı yıkama oldukça kolay bir hale gelmektedir. İnternet sayfamızda bulunan başvuru formunu doldurarak ya da iletişim numaralarından kaplan hali yıkamaya ulaşarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Araçlarımız evlerinize veya iş yerlerinize gelerek kapınızdan halıları almaktadır. Firmamız halılarınız en iyi şekilde yıkayarak temizlemektedir.

Halılarınız en hijyenik şekilde temizlenecektir. Oluşan hiç bir lekeden eser kalmayacaktır. Ayrıca halı temizliğinde bir önemli kısımda şudur ki; Halılarda mikro organizmalar oluşabilmektedir. Kaplan halı yıkama bu mikro organizmalardan da halıların arınmasını sağlayacaktır. Ev işlerinde en zahmetli olan işlerden birisi olan halı yıkama artık fabrikamız sayesinde oldukça kolay olmaktadır. İstediğiniz kadar bütün halılarınızı teslim edebilirsiniz. Bütün halılarınız en kısa zamanda temizlenecektir ve kapınıza kadar gelinerek yine teslim edilecektir.

Ankara halı yıkama ihtiyacı olanlar bu hizmetten faydalanabilirler. Halı Yıkama fiyatları oldukça uygundur. Ancak halıların yapıldığı maddeye göre yıkama fiyatları değişmektedir. Sadece kullanılan yüne göre değil metre keresine göre de fiyat değişmektedir. Sadece halı yıkama değil battaniye yıkama gibi birçok hizmette kaplan halı yıkama fabrikasında yer almaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button
Değerli müşterimiz, temizlik ekiplerimiz maske, eldiven ve galoş kullanarak çalışmakta olup sizlerin de sağlığı için çalışma ortamında bulunmamanızı rica ederiz.
close