Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 150 TL, minderli oturma grubu temizliği 200 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Halı Yıkamada Sağlığın Önemi

Temizlik sağlıklı olmanın en önemli faktörüdür. Kişisel, mekânsal ve çevresel temizlik sağlıklı yaşamanın ön koşuludur. Mekânsal temizlikte ki en önemli halı temizliğidir. Yılın en az iki döneminde halıların yıkanması sağlık için gereklidir. Halılara sinen is, leke ve gözle görülmeyen mikroorganizmalara bağlı kirlenmeler sağlığı olumsuz etkilemektedir.

Sincan halı yıkama kirlenen halılarınızın temizlenmesi konusunda sizlere en iyi yardımcıdır. Teslimat adresinden alınarak temizlenip en kısa sürede tekrar teslimat adresine teslim edilen halılarınızın ebadı ne kadar olursa olsun bizler için sorun değildir.

Halı yıkamada özellikle de yağ ve lekelerin çıkarılmasında tecrübeli elemanlar ile temizlikle birlikte dezenfekte de edilmekte ve bir sonraki yıkama dönemine kadar sizlere anti bakteriyel olarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Eryaman halı yıkama  ve Etimesgut halı yıkama ile ortak çalışmalar sergileyerek geniş bir bölgenin halılarını etiketleme sistemi ile karıştırmadan yıkamaktayız. Halılarınızın cinsi yün, makina, şagi, sentetik gibi ne olursa olsun temizlik anlamında fark etmemekte. Her halı cinsinin özelliğine göre yıkanma metotları uygulanarak kirden ve pisten paklanmaktadır.

Bildiğiniz gibi halılar sadece ev mekânlarında kullanılmamaktadır. Otel, misafirhane, bazı özel restoranlar gibi yerleşkeler de, halıların kullanım alanlarıdır. Silmek ile içine işlenen pislik ve bakterilerden temizlemek mümkün olmamakta su ve deterjanlar ile pisliğin akıp gitmesi sonucu temizlenme gerçekleşmektedir. Bu yıkanma yöntemi ile halıları temizlemek için uygun alanların olması gerekmektedir. Sincan halı yıkama yerlerimiz halıların uzunluk ve metrekarelerine göre rahatça yıkanacak büyüklükte alanlara sahip ve bol su ile durulanması bakımından çevrede oluşabilecek tıkanma gibi nedenlere meydan bırakmamaktadır. Temizlikte kullanılan deterjanlarımız alerjik sorunlar yaratmamaktadır. Halılarınız ilk günkü gibi parlak, canlı, tertemiz ve mis kokulu olarak firmamızca sizlerin sağlığı için özenle yıkanmaktadır.

Yasal vergi levhalı olarak küçük esnaf kategorisinde çalışan firmamız, güler yüzlü elemanları ile işini en iyi şekilde yapmaktadır. Son model halı yıkama araç ve gereçleri ve steril ortamlarda halılarınız yıkanıp ve kurutulmaktadır. Yılın her mevsimi halı yıkama olarak Sincan halı yıkama, Eryaman halı yıkama ve Etimesgut halı yıkama olarak hizmetlerimiz haftanın her günü sürmektedir.

Bir önceki yazımız olan Profesyonel Bir Halı Temizliği başlıklı makalemizde bağlıca halı yıkama, batıkent halı yıkama ve elvankent halı yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

21 Mart 2017
855 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button
Değerli müşterimiz, temizlik ekiplerimiz maske, eldiven ve galoş kullanarak çalışmakta olup sizlerin de sağlığı için çalışma ortamında bulunmamanızı rica ederiz.
close