Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7-8 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 130 TL, minderli oturma grubu temizliği 170 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Halı Yıkamada Son Nokta

Bayanlar için yapmaları kaçınılmaz olan şeylerden biri de hiç şüphesiz ki temizliktir. Onca şeyin sorumluluğu zaten bayanların üzerindeyken bir de temizlik çoğu zaman onlara ağır gelebilmektedir. Hele ki yaklaşan bir bayram ya da düğün gibi özel günler varsa bu temizlik sorunsalı daha da artmış bir şekilde karşılarına çıkacaktır. Neyse ki günümüzde bir çok konuda devrim niteliğinde şeyler yapıldı da kadınların bu yükü biraz olsun hafifletildi. Önceden böyle günler olacağı zaman haftalar öncesinden temizliğe başlanır; önce perdeler, sırasıyla halılar daha sonra da diğer göze batan her şeyin temizliği yapılırdı. Ama son zamanlarda bu durum telaşe olmaktan çıktı neyse ki. Özellikle halı yıkama konusunda hayli zorlanan bayanlar artık bu konuda sıkıntı yaşamaktan büyük ölçüde kurtuldular çünkü artık özel halı yıkama şirketleri var. Bunlardan biri de Elvankent Halı Yıkama. Halılarınız hangi ölçüde hangi ebatta olursa olsun en titiz çalışmalarla tıpkı yeni alınmışçasına derinlemesine bir temizlik yapan Elvankent Halı Yıkama memnun kalmamanıza imkan vermeyecek şekilde halılarınızı sizlere sunuyor.
Temizlik sektöründe bile bu kadar değişimlerin yaşanması insanları şaşırtmıyor değil. Çünkü eskiye dönülüp bakıldığında halı yıkamak hiçte öyle kolay bir iş değildi. Sanırım hepimizin aklına geliyordur mahallelerin ortasına halıların serilip, evlerden uzun uzun hortumların çekilip ileriki mahallelere kadar giden deterjan kokulu o halı yıkama manzaraları. Hem yoğun çaba gerektiren hem de su israfına bile sebep olabilen halı yıkama en modern halini almış olup hem bayanların çilesine son vermiş hem su israfını ortadan kaldırmıştır.

Bir önceki yazımız olan Halı Yıkamada Devrim başlıklı makalemizde elvankent halı yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

14 Temmuz 2017
802 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button
Corona virüsü salgını nedeniyle siz değerli müşterilerimizi ve personelimizi tehlikeye atmamak için geçici olarak yerinde yıkama hizmetlerini veremiyoruz. Şu an için sadece oto iç-dış detaylı temizlik ve oto koltuğu yıkama hizmetimiz aktif durumdadır. Randevu almak için 0312 244 01 40 numaralı telefonu arayınız. İlginiz için teşekkür ediyor, güzel günlerde görüşmeyi diliyoruz.