Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 140 TL, minderli oturma grubu temizliği 180 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Halı Yıkamada Son Teknoloji

Geçici olarak halı yıkama hizmeti vermemekteyiz. Koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak isterseniz buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz ya da 0312 244 01 40 numaralı telefonla görüşebilirsiniz.

Son yıllarda teknoloji çok fazla gelişmiştir ve hala gelişmeye devam etmektedir. Şüphesiz ki bu gelişmelerin yararı insanoğluna inanılmaz derecede yansımaktadır. Bu yansımaları her alanda görebiliriz. Bu alanlara sağlık, inşaat, temizlik ve daha yüzlerce bizi ilgilendiren durumları sayabiliriz. Teknolojinin hijyen konusunda insanlara çok fazla faydası bulunmaktadır.
Temizlik konusunda teknoloji sayesinde daha etkili sonuçlar alınmaktadır. Bilim insanları temizlik konusunda çok önemli buluşlar yapmaktadırlar. Buna örnek vermek gerekirse eskiden insanlar halılarını kendileri yıkardı. Her mahalleden geçerken özellikle yaz aylarında halı yıkayan insan manzaralarına çokça kez rastlamıştırsınız. Günümüzde ise halı yıkayan insanı pek fazla göremeyiz Çünkü teknoloji sayesinde halı yıkama makineleri icat edilmiş ve bu makineler elde yıkamaya göre daha hijyenik ve hızlı sonuçlar almaktadır. Halı yıkama eskiden adeta çileydi. Özellikle Ankara’da insanlar halı yıkarken çeşitli sıkıntılar yaşıyorlardı. Türkiye’de bir ilk olarak Etimesgut zabıtaları sokakta halı yıkayan insanlara ceza kesmekteydiler. Etimesgut halı yıkama firmaları sayesinde halıları eziyet çekmeden çok uygun fiyatlara yıkatabilirsiniz. Etimesgut halı yıkama firmaları ileri teknoloji ve yüksek kaliteli malzemeler kullanarak halılarınızı hijyenik bir şekilde sizlere teslim etmektedirler. Halı yıkama firmalarının sayısı fazla olduğu için firmalar arasında rekabet bulunur. Bu rekabet sayesinde çok uygun fiyata halılarınızı yıkatabilirsiniz.
Son teknoloji sayesinde halılarınız çok kısa sürede yıkatılıp üstelik kurumuş halde sizlere teslim edilmektedir. Bu hizmetten çok uygun fiyata yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Halı Yıkamada Son Nokta başlıklı makalemizde elvankent halı yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

14 Ağustos 2017
858 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button
Değerli müşterimiz, temizlik ekiplerimiz maske, eldiven ve galoş kullanarak çalışmakta olup sizlerin de sağlığı için çalışma ortamında bulunmamanızı rica ederiz.
close