Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 140 TL, minderli oturma grubu temizliği 180 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Halı Yıkamanın Önemi

Halının öncelikle kullanımından daha sonra da temizlenmesi ve diğer işlemlerinden başlamamız gerekirse kullanım önceliğini tanımlamamız şarttır. Halının gerekliliği çoğu insan için soğuk kesme, dekor amaçlı, temizlik ve rahatlık için kullanılıyor olmasından kaynaklanır.

Halınızın Kullanım Amacının Önemi

Halınızın kullanım amacı oldukça önemlidir çünkü bu kullanım amacı aynı zamanda yapılacak temizliğin biçimini de etkilemekte ve değiştirmektedir. Halınızı firmamız olan Kaplan Halı Yıkama‘da yıkatabilir ya da evinize bir halı yıkama makinesi alabilirsiniz. Bu iki seçeneğin yanında halınızı en güvenilir şekilde kendi elinizle de yıkayabilirsiniz. Eğer halınızın üzerinde oturuyor ya da yatıyorsanız halınızı en güvenilir olan biçimde ve en güvenilir deterjanla ellerinizle yıkamanız tavsiye edilir. Diğer iki durum için ise Bağlıca’da halı yıkama hizmeti veren Kaplan halı yıkama Fabrikası’yla 0312 244 01 40 numaralı telefon vasıtasıyla iletişime geçilebilir ya da güvenilir bir markanın halı yıkama makinesine sahip olup kendi kullanımınızla halı temizliğinizi yapabilirsiniz.

Halınız Rengini Kaybediyorsa?

Böyle bir durumda yani eğer halınızı makine ya da elinizle yıkıyorsanız ve bu esnada renginin çıktığını ve yayıldığını görüyorsanız öncelikle kullandığınız deterjanı değiştirmeli ve deterjanınızın içeriklerine bakmanız gerekir. Ancak bu durum halınız çok eskimemiş ve kalitesiz bir boya ile üretilmemişse geçerli olan bir durumdur. Sonuç olarak kullandığınız temizlik deterjanının markası ve bileşenleri oldukça önemlidir ve bu konuda dikkatli davranmanız, iyi tercih yapmanız gerekir.
Etimesgut Bağlıca Halı Yıkama

Bağlıca Halı Yıkama

Kaplan Halı Yıkama Fabrikası olarak Etimesgut’un Bağlıca Mahallesi’nde ücretsiz servis araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Hedefimiz müşteri memnuniyetini yakalayarak Bağlıca Halı Yıkama denilince akla gelen ilk firma olmaktır. Firmamız, halı yıkama hizmetinin yanı sıra overlok, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama hizmetide sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Halınıza Sihirli Dokunuş başlıklı makalemizde halı yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

14 Mayıs 2017
684 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button
Değerli müşterimiz, temizlik ekiplerimiz maske, eldiven ve galoş kullanarak çalışmakta olup sizlerin de sağlığı için çalışma ortamında bulunmamanızı rica ederiz.
close