Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7-8 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 130 TL, minderli oturma grubu temizliği 170 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Buharlı Koltuk Yıkama

Anasayfa » Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti Fiyatları

Kampanyada Son Günler!

Uygun fiyatlı kampanyayı kaçırmayın.
EKSTRA İNDİRİM İÇİN ACELE EDİN!

Telefon: 0312 244 01 40

CİNSKAMPANYALI FİYAT
Oturma Grubu (7 Kişilik)130 TL
Oturma Grubu (Minderli)170 TL
Çekyat70 TL
Kanepe60 TL
Köşe Takımı130 TL
Salon Köşe Takımı170 TL
Yatak (Çift Kişilik Geniş)120 TL
Yatak (Çift Kişilik)100 TL
Yatak (Tek Kişilk)80 TL
Berjer25 TL
Puf25 TL
Sandalye (Oturum)7 TL
Sandalye (Oturum-Sırt )10 TL
Otomobil Koltuğu150 TL +

Telefon: 0312 244 01 40

İşletmelere Özel Tekliflerimiz İçin Lütfen Arayınız

VIP Servis araçları, otobüsler, cafeler ve restoranlarda yer alan koltuk ve sandalyelerin temizliği yerinde yapılır.

Telefon: 0312 244 01 40

Koltuk Yıkama Hizmeti Servis Bölgeleri

Ankara’nın tüm bölgelerinde koltuklarınız, temizlik ekibimiz tarafından temizlenir. Ayrıntılar için telefon ediniz.
Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti

Kaplan Halı Yıkama olarak sunduğumuz hizmetlerden bir tanesi buharlı koltuk yıkama hizmetidir. Hijyen odaklı çalışmalar yapan firmamız, kaliteli hizmeti uygun fiyat seçenekleri ile sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Ankara’da yapmış olduğu çalışmalarla müşterilerinin beğenisini kazanmış olan firmamız, ev ve iş yerlerinizde bulunan koltukları dikkatli bir biçimde temizlemekte, lekelerinden arındırmaktadır. Çalışma ekibimiz, işinde uzmanlaşmış kişilerdir.

Özellikle çocuklu evlerde koltuk ve kanepeler daha fazla kirlenmekte ve lekelenmektedir. Koltuklarınızı bu kirlerden arındırmak için temizleme ekibimiz özenli bir çalışma yapar. Temizleme işleminde kullandığımız kimyasallar, inatçı kirleri kolayca arındırır ama insan sağlığına zarar vermez. Kaplan Halı Yıkama olarak bu konuya çok önem vermekteyiz. Kaliteli kimyasal malzeme ile buharlı koltuk yıkama yapmaktayız.

Uyguladığımız Temizleme Yöntemi

Firmamız, Alman malı Karcher marka profesyonel koltuk yıkama makinesi ile işlem yapmaktadır. Temizlik maddesi olarak Sabuncuoğlu Kimya tarafından üretilen ERA 111 Matik Koltuk Temizleyici, Era 111 A Type Leke Sökücü ve Koçkar Makine Kimya’nın üretimi olan Wieberr Koltuk Temizleyici kulanmaktayız. Ayrıca lokal lekeler için Karcher marka buharlı koltuk yıkama makinesini kullanmaktayız. Firmamızın kullandığı kimyasalların tamamı, mikrop ve bakteri arındırıcı malzemeler olmakla beraber, insan sağlığına asla zarar vermeyen malzemelerdir. Ayrıca koltuk ve kanepelerinizin kumaşlarına da zarar vermezler.

Ankara Sincan, Etimesgut Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk temizliğinde öncelikli olarak temizleyici maddeyi, koltuğunuza püskürterek uyguluyoruz. Temizleyicinin, koltuğa nüfuz etmesi için bir süre bekledikten sonra vakum kullanarak, püskürttüğümüz temizleyiciyi makinenin kirli su haznesine çekiyoruz. Koltuğunuzun lokal bölgelerinde leke mevcutsa, buharlı koltuk yıkama makinesini kullanarak ve özel temizleyiciyle detaylı temizliğini yaparak temizliği tamamlıyoruz.

Piyasada koltuk yıkama hizmeti veren pek çok firma bulunuyor. Ev tipi koltuk yıkama makineleri kullanarak ve çeşitli kimyasalların karıştırılarak yapıldığı temizlik uygulamalarında, istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle koltuk yıkama için fiyat araştırması yaparken bu kriterleri de göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.

Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti

Çeşitli bakteriler ve mikroplar zaman içinde koltuklara yerleşmekte orada yaşamaya devam etmektedirler. Kendi sağlığınız ve çocuklarınızın sağlığı için rutin olarak, kanepe ve koltuk yıkama işlemi yaptırmak gerekmektedir. İşyeri ve evlerinizdeki koltuklarınızı en sağlıklı biçimde temizlemekteyiz.

Buharlı Koltuk Yıkama Hizmetinden Örnek Fotoğraflar

Call Now Button