Referansın Kadar Kazan Kampanyası
Referans olarak önerdiğiniz her müşteri için 5 TL sistemimizdeki hesabınıza eklenecektir. Örneğin; sizin referans olduğunuz 5 müşteri için 5 x 5 = 25 TL sistemimizde bulunan müşteri hesabınıza bakiye olarak eklenecektir. Bir sonraki hizmetinizde kazanmış olduğunuz miktar kadar indirim uygulanacaktır.
TÜMÜNÜ GÖR

Koltuk Yıkama

Anasayfa » Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Hizmeti

Kaplan Halı Yıkama olarak sunduğumuz hizmetlerden bir tanesi koltuk yıkama hizmetidir. Hijyen odaklı çalışmalar yapan firmamız, kaliteli hizmeti uygun fiyat seçenekleri ile sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Ankara’da yapmış olduğu çalışmalarla müşterilerinin beğenisini kazanmış olan firmamız, ev ve işyerlerinizde bulunan koltukları dikkatli bir biçimde temizlemekte, lekelerinden arındırmaktadır. Çalışma ekibimiz, işinde uzmanlaşmış kişilerdir.

Özellikle çocuklu evlerde koltuk ve kanepeler daha fazla kirlenmekte ve lekelenmektedir. Koltuklarınızı bu kirlerden arındırmak için temizleme ekibimiz özenli bir çalışma yapar. Temizleme işleminde kullandığımız kimyasallar, inatçı kirleri kolayca arındırır ama insan sağlığına zarar vermez. Kaplan Halı Yıkama olarak bu konuya çok önem vermekteyiz. Kaliteli kimyasal malzeme ile koltuk yıkama yapmaktayız.

Uyguladığımız Temizleme Yöntemi

Firmamız, Alman malı Karcher marka profesyonel koltuk yıkama makinesi ile işlem yapmaktadır. Temizlik maddesi olarak Sabuncuoğlu Kimya tarafından üretilen ERA 111 Matik Koltuk Temizleyici, Era 111 A Type Leke Sökücü ve Koçkar Makine Kimya’nın üretimi olan Wieberr Koltuk Temizleyici kulanmaktayız. Firmamızın kullandığı kimyasalların tamamı, mikrop ve bakteri arındırıcı malzemeler olmakla beraber, insan sağlığına asla zarar vermeyen malzemelerdir. Ayrıca koltuk ve kanepelerinizin kumaşlarına da zarar vermezler.

Ankara Sincan, Etimesgut Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk temizliğinde öncelikli olarak temizleyici maddeyi, koltuğunuza püskürterek uyguluyoruz. Temizleyicinin, koltuğa nüfuz etmesi için bir süre bekledikten sonra vakum kullanarak, püskürttüğümüz temizleyiciyi makinenin kirli su haznesine çekiyoruz. Koltuğunuzun lokal bölgelerinde leke mevcutsa, özel temizleyiciyle detaylı temizliğini yaparak temizliği tamamlıyoruz.

Piyasada koltuk yıkama hizmeti veren pek çok firma bulunuyor. Ev tipi koltuk yıkama makineleri kullanarak ve çeşitli kimyasalların karıştırılarak yapıldığı temizlik uygulamalarında, istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle koltuk yıkama için fiyat araştırması yaparken bu kriterleri de göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.

Koltuk Yıkama Hizmeti Fiyatları

CİNSFİYAT
Oturma Grubu (7 Kişilik)120 TL
Oturma Grubu (Minderli)140 TL
Çekyat60 TL
Kanepe50 TL
Köşe Takımı90 TL
Yatak (Çift Kişilik)80 TL
Yatak (Tek Kişilk)60 TL
Sandalye (Oturum)5TL
Sandalye (Oturum-Sırt )7 TL

İşletmelere Özel Tekliflerimiz İçin Lütfen Arayınız

Telefon: 0312 244 01 40

Koltuk Yıkama Hizmeti Servis Bölgeleri

Ankara’nın tüm bölgelerinde koltuklarınız, temizlik ekibimiz tarafından temizlenir. Ayrıntılar için telefon ediniz.

Çeşitli bakteriler ve mikroplar zaman içinde koltuklara yerleşmekte orada yaşamaya devam etmektedirler. Kendi sağlığınız ve çocuklarınızın sağlığı için rutin olarak, kanepe ve koltuk yıkama işlemi yaptırmak gerekmektedir. İşyeri ve evlerinizdeki koltuklarınızı en sağlıklı biçimde temizlemekteyiz.