Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 150 TL, minderli oturma grubu temizliği 200 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Koltuk Yıkamada ERA 111 Kalitesi

Kaplan Temizlik Hizmetleri olarak buharlı koltuk yıkama hizmetimizde tercihimizi Türk malı ERA 111’den yana kullanıyoruz.

ERA 111’i Tercih Etme Nedenlerimiz

Koltuk döşemeleri için özel olarak üretilen ERA 111 Matik Koltuk Döşeme Temizleyicisi’nin Sağlık Bakanlığı’ndan üretim izni vardır. Döşemelere kesinlikle zarar vermez. Renk değişimine neden olmaz. Köpük ayarlı matik temizleyicidir, köpürmez. Koltukların parlaklık kazanmasını sağlar, yumuşatır.

Koltuk yıkama hizmetimizde ERA 111 matik koltuk döşeme temizleyicisinin yanı sıra A Type leke sökücü ve aynı markanın diğer bir takım lokal leke sökücülerini kullanıyoruz. Leke sökücüler Kahve, salça, sos, ketçap, su bazlı lateks boya, kusmuk, ilaç lekesi, dökülmüş yoğun çiğ yağ, yanmış yağ (sıçrama), meyve, kola, dondurma, alkollü içecek, gıda boyası, kan, hardal, şarap, meyve suyu, çay, süt, yoğurt, ruj, çamur, çikolata, ayakkabı boyası, oje, tükenmez kalem, mürekkep, küf lekesi, idrar, pas ve sarı lekeleri çıkarmaktadır ancak öncesinde başka temizleyicilerle müdahale etmeniz durumunda ya da lekelerin oluşum zamanına bağlı olarak lekelerin çıkma olasılığı azalabilmektedir.

Kaliteli temizlik malzemeleriyle siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmete vermeye çalışıyoruz. Sizler de kaliteli hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız 0312 244 01 40 numaralı telefondan buharlı koltuk yıkama için randevu alabilirsiniz. Buharlı koltuk yıkama hizmetimizi Ankara’nın tüm bölgelerinde vermekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Ankara Buharlı Koltuk Yıkama başlıklı makalemizde Buharlı Koltuk Yıkama - 0312 244 01 40 ve Koltuk Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

13 Temmuz 2020
50 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button
Değerli müşterimiz, temizlik ekiplerimiz maske, eldiven ve galoş kullanarak çalışmakta olup sizlerin de sağlığı için çalışma ortamında bulunmamanızı rica ederiz.
close