Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7-8 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 130 TL, minderli oturma grubu temizliği 170 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Referansınız Kadar Kazanın Kampanyası

Anasayfa » Referansınız Kadar Kazanın Kampanyası

Yeni uygulamaya başladığımız “Referansınız Kadar Kazanın” kampanyası ile halı yıkama hizmetimizden faydalandıktan sonra referans olarak önerdiğiniz ve bizden hizmet alan her müşteri için 5 TL sistemimizdeki hesabınıza eklenecektir. Örneğin; sizin referans olduğunuz 5 müşteri için 5 x 5 = 25 TL sistemimizde bulunan müşteri hesabınıza bakiye olarak eklenecektir. Bir sonraki hizmetinizde kazanmış olduğunuz miktar kadar indirim uygulanacaktır.

Kampanya Şartları

1- Kampanyadan yararlanmak için daha önce firmamızdan hizmet almış, sistemimizde kayıtlı müşterimiz olmanız gerekmektedir.

2- Bizi önerdiğiniz kişinin sipariş esnasında sizin referans olduğunuzu belirtmesi gerekmektedir veya sizin arayarak referansınız için siparişi vermeniz gerekmektedir. Aksi halde siparişi tamamlanan müşteriye geriye dönük referans olamazsınız.

3- Referans olduğunuz müşterinin en az 15 m2 halı yıkama hizmeti alması gerekmektedir.

4- Referans olduğunuz her müşteri için 5 TL müşteri hesabınıza bakiye eklenecektir. Ne kadar çok kişiye önerirseniz o kadar çok bakiye kazanacaksınız.

5- Kazandığınız bakiye nakit olarak ödenmemektedir, verdiğiniz siparişlerde toplam tutardan indirim olarak uygulanacaktır.

6- Referans olduğunuz bir kişiden bir kez bakiye kazanabilirsiniz, referans olduğunuz kişinin daha sonraki vereceği siparişler kampanyaya dahil değildir.

7- Kampanyadan kazandığınız bakiyeyi kullanmak için siparişiniz esnasında belirtmeniz gerekmektedir, aksi halde siparişinizi almaya gelen servis personeli sistemden bakiyenizi hesaplamak için vakit kaybedecektir.

 

Call Now Button
Corona virüsü salgını nedeniyle siz değerli müşterilerimizi ve personelimizi tehlikeye atmamak için geçici olarak yerinde yıkama hizmetlerini veremiyoruz. Şu an için sadece oto iç-dış detaylı temizlik ve oto koltuğu yıkama hizmetimiz aktif durumdadır. Randevu almak için 0312 244 01 40 numaralı telefonu arayınız. İlginiz için teşekkür ediyor, güzel günlerde görüşmeyi diliyoruz.