Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7-8 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 120 TL, minderli oturma grubu temizliği 160 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Referansınız Kadar Kazanın Kampanyası

Anasayfa » Referansınız Kadar Kazanın Kampanyası

Yeni uygulamaya başladığımız “Referansınız Kadar Kazanın” kampanyası ile halı yıkama hizmetimizden faydalandıktan sonra referans olarak önerdiğiniz ve bizden hizmet alan her müşteri için 5 TL sistemimizdeki hesabınıza eklenecektir. Örneğin; sizin referans olduğunuz 5 müşteri için 5 x 5 = 25 TL sistemimizde bulunan müşteri hesabınıza bakiye olarak eklenecektir. Bir sonraki hizmetinizde kazanmış olduğunuz miktar kadar indirim uygulanacaktır.

Kampanya Şartları

1- Kampanyadan yararlanmak için daha önce firmamızdan hizmet almış, sistemimizde kayıtlı müşterimiz olmanız gerekmektedir.

2- Bizi önerdiğiniz kişinin sipariş esnasında sizin referans olduğunuzu belirtmesi gerekmektedir veya sizin arayarak referansınız için siparişi vermeniz gerekmektedir. Aksi halde siparişi tamamlanan müşteriye geriye dönük referans olamazsınız.

3- Referans olduğunuz müşterinin en az 15 m2 halı yıkama hizmeti alması gerekmektedir.

4- Referans olduğunuz her müşteri için 5 TL müşteri hesabınıza bakiye eklenecektir. Ne kadar çok kişiye önerirseniz o kadar çok bakiye kazanacaksınız.

5- Kazandığınız bakiye nakit olarak ödenmemektedir, verdiğiniz siparişlerde toplam tutardan indirim olarak uygulanacaktır.

6- Referans olduğunuz bir kişiden bir kez bakiye kazanabilirsiniz, referans olduğunuz kişinin daha sonraki vereceği siparişler kampanyaya dahil değildir.

7- Kampanyadan kazandığınız bakiyeyi kullanmak için siparişiniz esnasında belirtmeniz gerekmektedir, aksi halde siparişinizi almaya gelen servis personeli sistemden bakiyenizi hesaplamak için vakit kaybedecektir.

 

Call Now Button