Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7-8 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 120 TL, minderli oturma grubu temizliği 160 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından firmamıza sıklıkla sorulan sorular.
Nasıl sipariş verebilirim?
Web sitemizde yer alan Servis Talep Formu veya iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yıkamaya giden halılar kaç günde teslim edilir?
Yıkanması için teslim alınan halılar mevsim şartları ve iş yoğunluğuna göre ortalama 4-6 gün içinde teslim edilmektedir. Sipariş esnasında lütfen servis personeline tam olarak kaç günde teslim edileceğini sorunuz.
Ödemeyi ne zaman yapacağım?
Ödemeyi halılarınız yıkanıp teslim edildiği sırada yapabilirsiniz.
Halı temizliğinden memnun kalınmadığı takdirde ne gibi işlem yapıyorsunuz?
Biz işimizi büyük titizlikle yapıyoruz, böyle bir ihtimal çok küçük ancak olur da temizlikten memnun kalmazsanız verdiğimiz hizmet garantilidir. Hiç bir ücret talep etmeksizin halılarınızı tekrar adresinizden alıp siz memnun kalana kadar yıkayıp teslim ediyoruz.
Halılarım kaybolur veya karışır mı?
Halıların kaybolma ve karışma ihtimaline karşı suda silinmeyen ve yırtılmayan malzemeden yapılan etiketleri halılarınızın altına yerleştirerek müşteri numarası ve halı adedini yazıyoruz, böylelikle halılarınızın diğer halılarla karışmasını engelliyoruz. Ancak olur da karışma ve kaybolma gibi bir durum söz konusu olursa verdiğimiz hizmetin garantisi kapsamında halınızın cinsi ve ebadında sizin seçeceğiniz sıfır halı teslim ediyoruz.
Hangi bölgelerde hizmet veriyorsunuz?
Ücretsiz servis aracımız Sincan'ın tüm mahallelerinde, Etimesgut'un Yukarıyurtçu ve Yapracık Mahalleri dışında tüm mahalleleri, Ümitköy ve Batıkent'in tüm mahallerine hizmet etmekteyiz. Belirtilen servis bölgeleri dışında olan Turkuaz Toki Konutları, Yapracık, Angora Evleri, İncek, Beysu bölgelerine servis ücreti talep edilmektedir.
SMS almamak için ne yapmam gerekir?
Müşterilerimize gönderilen duyuru ve kampanya mesajlarını almak istemiyorsanız SMS İPTAL FORMU'nu doldurabilirsiniz. Bu durumda telefonunuza gönderilen ücret ve teslimat bilgileri de gönderilmeyecektir.
Call Now Button